Jsem Jana a pocházím z Jablonce nad Nisou, jak už jste se určitě dozvěděli z hlavní stránky. Chvilku jsem studovala fotografii, ale po čase mě fotka vlastně kvůli tomu přestala bavit, takže jsem zvolila obor bižuterie. Sice to nemělo nic společného s tím, co jsem chtěla v životě dělat, ale bylo to fajn odreagování. Mezitím se ke mně duch fotografa vrátil a já začala znovu aktivně fotit.

Po škole jsem odjela do Nizozemska, kde jsem měla na starost tři děti. Moc mě to bavilo, ale po nějaké době jsem začala vnímat to, že se nikam neposouvám, a tak jsem se vrátila do Čech, kde jsem nastoupila do marketingové agentury – marketing je další věc, co mě moc baví.

Sama nejsem žádný fanoušek dlouhých slohů, tak vám snad nebude vadit, když už o sobě nic moc neřeknu… Pokud se ale potkáme, tak mě poznáte daleko více. Jsem totiž dost ukecaná. 🙂

Rozhovor se mnou na FujiFans najdete TADY.

Málem bych zapomněla, že vlastním dost foťáků na kinofilm. Jedním z nich je právě i Nishika N8000, která se v Česku skoro nedá sehnat. Pokud byste měli nějaký nápad, jak mě (zne)využít, sem s tím!

Kdo jsem?

26

Moje fotografie jste mohli vidět u značek: